Sale!
Nylabone Puppy Teething Bacon Flavoured Pacifier Toy for Dogs (Blue/Pink)
Original price was: $963.73.$173.91Current price is: $173.91.
Description
Bright colours and shapes to keep your pup engaged Not recommended for adult dogs or puppies with any permanent teeth.
Key Features:
- Discourages destructive chewing
- satisfies natural urge to chew
- Multi-shapes for added fun
- Provides Enjoyment
- Moderate chew
Dimension – L x W x H – 15.24 x 3.17 x 3.18 cm
| SIZE | WEIGHT |
|---|---|
| Puppy | Puppy Specific |
| XX-Small / Tiny | Up to 8 lbs |
| X-Small / Petite | Up to 15 lbs |
| Small / Regular | Up to 25 lbs |
| Medium / Wolf | Up to 35 lbs |
| Large / Giant | Up to 50 lbs |
| X-Large / Souper | 50+ lbs |
| XX-Large / Monster | 50++ lbs |
Additional information
| Size | X-Small/Petite |
|---|






Reviews
There are no reviews yet.