Sale!
Nylabone Puppy Teething Chicken Flavoured Chew Bone Toy for Dogs (Brown)
Original price was: $479.33.$78.56Current price is: $78.56.
Description
Not recommended for powerful chewers; Perfect for puppies with no permanent teeth
Key Features:
- Discourages destructive chewing
- satisfies natural urge to chew
- Provides Enjoyment
- Moderate chew
| SIZE | WEIGHT |
|---|---|
| Puppy | Puppy Specific |
| XX-Small / Tiny | Up to 8 lbs |
| X-Small /Petite | Up to 15 lbs |
| Small / Regular | Up to 25 lbs |
| Medium / Wolf | Up to 35 lbs |
| Large / Giant | Up to 50 lbs |
| X-Large / Souper | 50+ lbs |
| XX-Large / Monster | 50++ lbs |
Additional information
| Size | Small/Regular |
|---|






Reviews
There are no reviews yet.